CONVOCATS CESN SILLA PER A I CONCENTRACIÓ DEL PROGRAMA DE SEGUIMENT I CONTROL D’ESPORTISTES D’ALT NIVELL

Ja tenim les llistes provisionals de seleccionats per la Real Federació Espanyola de Salvament i Socorrisme per a 1a concentració control i seguiment alt nivell.

Del nostre club Cesn Silla hi ha convocats 8 nadarores/nadadors:

LLISTAT PROVISIONAL PRESELECCIONATS
CONCENTRACIÓ DEL PROGRAMA DE SEGUIMENT I CONTROL D’ESPORTISTES D’ALT NIVELL
16 i 17 març 2019 – Piscina Municipal de Torrevella

Esportistes categoria absoluta

Maria Eugenia Acebo Moncalián – Club Noja Playa Dorada

Paula Agra Neira – Club Salvamento Sada – SASA

Isabel Costa Portilla – Club Noja Playa Dorada

Carolina Ganado Amador – Club Salvamento y Socorrismo Benavente

Esther García de la Virgen – Club Salvamento y Natación Silla

Antía García Silva – Club Noja Playa Dorada

Laura Malave Cascales – Club Natación Mirasierra

Núria Payola Anglada – Club SOS Santjoan

Samantha Redondo Martín – Club Alcarreño de Salvamento y Socorrismo

Verónica Sánchez González – Club Noja Playa Dorada

Mercedes Sánchez Peidro – Club Top Ten

Nerea Vila Garro – Club ACN Marisma

Iván Amillo Escobedo – Club Salvamento y Natación Silla

Josep Miquel Bas García – Club Alcarreño de Salvamento y Socorrismo

Eduardo Blasco Álvarez – Club Noja Playa Dorada

Sergio Calderón Gonzálvez – Real Club Náutico de Tenerife

Francisco Javier Catalá Llinares – Club Salvamento y Natación Silla

Thomas Holzendorf Dionis – Club Natación Martiánez

Miguel Ángel López Toribio – Club Laguna SOS

Andrey Maese Azarenok – Club Alcarreño de Salvamento y Socorrismo

Gonzalo Mateo Merino – Club Alcarreño de Salvamento y Socorrismo

Albert Mateu Planells – Club Salvamento y Natación Silla

Carlos Pardo Esteban – Club Alcarreño de Salvamento y Socorrismo

Raúl Marek Szpunar Rosa – Club Salvamento y Natación Silla

Sergio Vargas Garmendia – CDB Vallecas SOS

Esportistes categoria junior

Lola Caballero Fuset – Club Natación SOS Bétera

Miriam de Dios Lasa – Club Natación y Salvamento Oriol Imperial

Paola Eguiluz de Celis – Club Noja Playa Dorada

Lara López Fernández – Club Salvamento Sada – SASA

Elsa López Ruíz – Club Alcarreño de Salvamento y Socorrismo

Noelia Loureiro Serrano – Club Salvamento Acuático Laracha – SAL

Miriam Martínez Manzano – Club Alcarreño de Salvamento y Socorrismo

Beatriz Mascarós Núñez – Club Salvamento y Natación Silla

Claudia Noriega Martín – CDB Vallecas SOS

Andrea Rodríguez Hernández – Club Noja Playa Dorada

María Rodríguez Rodríguez de la Sierra – Club Natación Martiánez

Andrea Esther Sosa Hernández – Club Natación Martiánez

Pablo Bermejo Haro – Club Natación y Salvamento Oriol Imperial

Óscar Bermejo Santamaría – Club Actividades Acuáticas Calatayud

Dan Butuc – Club Top Ten

Óscar García Silva – Club Acuático Umia

Javier Huerga Sánchez – Club Salvamento y Socorrismo Benavente

Álvaro Merino Montes de Oca – Real Club Náutico de Tenerife

José Miranda García – Asociación Deportiva Natación Cáceres

Javier Pérez Sánchez – Club Alcarreño de Salvamento y Socorrismo

Sergio Ramos Viguer – Club Salvamento y Natación Silla

Borja Riera Peris – Club Salvamento y Natación Silla

Juan Sancho Acero – Club Actividades Acuáticas Calatayud

Louka Vanhoucke – Real Club Náutico de Tenerife

Tot aquell interessat a acudir a la concentració que estiga inclòs en aquest llistat ha de confirmar assistència mitjançant correu electrònic a deporte@rfess.es abans de les 12.00 hrs del dimecres 6 de març de 2019, adjuntant el justificant d’ingrés dels 90 euros (cost de la participació), indicant el vostre nom i primer cognom seguit de CAN(Concentració Alt Nivell) en el compte de federació. Mes informació en aquest enllaç: http://www.rfess.es/index.php/prensa3?id=534

En cas de no rebre contestació dins del termini i en la forma escaient s’entendrà la no assistència a aquesta concentració.

Enhorabona a tots els preseleccionats. Bon treball.