Campionat Autonómic Infantil – Cadete FSSCV i III Jornada Lliga 14 abril

El cap de setmana passat els nostres infantils i cadets es van reunir a Bétera per a participar en el Campionat Autonòmic, quedant SUBCAMPIONS AUTONÒMICS per clubs.

L’esforç d’estos xiquets ha tingut la seua recompensa, ací vos deixem els resultats:


200m natación con obstáculos cadete Femenino
PAU CISCAR BIEDMA
10ª TANIA LUQUE GARCIA DE LA TORRE
14ª ALEJANDRA FERNANDEZ MORELLO
16ª MARIANA VALERO MATEU
27ª ALICIA SONFELIANU EMILIA
31ª BERTA BRULL ROSES



200m natación con obstáculos cadete Masculino
PLATA SERGIO GOMEZ GARCIA
BRONCE IAN TELLO MARTÍNEZ
DAVID REMUZGO COSMOS
11º JORGE SANZ GARRIDO
12º DIEGO GOMEZ CHULIA
13ª PAU SANCHEZ SIERRA
19º SERGIO HERNANDEZ RAMIREZ



200m natación con obstáculos infantil Femenino
PLATA LAURA REMUZGO COSMOS
BRONCE NATALIA CABANILLAS RODRIGUEZ
21ª LARA LLORET MATEI
28ª CLAUDIA TELLO MARTINEZ
30ª CARMEN BRULL ROSES
36ª MARINA CARRION RODRIGUEZ
39ª ZULEMA ALBERT FUENTES
41ª ALEJANDRA NUÑEZ SANZ



100 m. natación con obstáculos Infantil Masculino
ORO ADRIAN MUÑOZ VICENTE
AITOR RENGEL ORTEGA
ALVARO FERNANDEZ MORELLO
JOSE MORENO DE LA OSSA
17º MARC ALBEROLA I ANDREU
18º HECTOR MURGUI ALCOY
25º GERARD SANCHEZ SIERRA


BRONCE 4×50 m. natación con obstáculos Cadete F (Relevos)

ALEJANDRA FERNANDEZ MORELLO

PAU CISCAR BIEDMA

MARIANA VALERO MATEU

TANIA LUQUE GARCIA DE LA TORRE


ORO 4×50 m. natación con obstáculos Cadete M (Relevos)

DIEGO GOMEZ CHULIA

SERGIO GOMEZ GARCIA

DAVID REMUZGO COSMOS

IAN TELLO MARTÍNEZ


BRONCE 4×50 m. natación con obstáculos Infantil F (Relevos)

NATALIA CABANILLAS RODRIGUEZ

LARA LLORET MATEI

LAURA REMUZGO COSMOS

CLAUDIA TELLO MARTINEZ


ORO 4×50 m. natación con obstáculos Infantil M (Relevos)

ALVARO FERNANDEZ MORELLO

JOSE MORENO DE LA OSSA

ADRIAN MUÑOZ VICENTE

AITOR RENGEL ORTEGA



100 m. combinada de salvamento cadete Cadete F
PAU CISCAR BIEDMA
ALEJANDRA FERNANDEZ MORELLO
13ª TANIA LUQUE GARCIA DE LA TORRE
19ª MARIANA VALERO MATEU
22ª ALICIA SONFELIANU EMILIA
24ª BERTA BRULL ROSES



100 m. combinada de salvamento cadete Cadete M
DAVID REMUZGO COSMOS
IAN TELLO MARTÍNEZ
SERGIO GOMEZ GARCIA
12º PAU SANCHEZ SIERRA
13º DIEGO GOMEZ CHULIA
18º SERGIO HERNANDEZ RAMIREZ
20º JORGE SANZ GARRIDO



100 m. Socorrista infantil Infantil F
NATALIA CABANILLAS RODRIGUEZ
LAURA REMUZGO COSMOS
10ª LARA LLORET MATEI
21ª CLAUDIA TELLO MARTINEZ
21ª ALEJANDRA NUÑEZ SANZ
34ª CARMEN BRULL ROSES
37ª MARINA CARRION RODRIGUEZ
40ª ZULEMA ALBERT FUENTES



100 m. Socorrista infantil Infantil M
ORO ADRIAN MUÑOZ VICENTE
AITOR RENGEL ORTEGA
JOSE MORENO DE LA OSSA
ALVARO FERNANDEZ MORELLO
14º MARC ALBEROLA I ANDREU
16º HECTOR MURGUI ALCOY
22º GERARD SANCHEZ SIERRA



100 m. remolque de maniquí con aletas de goma Cadete F
BRONCE PAU CISCAR BIEDMA
ALEJANDRA FERNANDEZ MORELLO
15ª TANIA LUQUE GARCIA DE LA TORRE
18ª MARIANA VALERO MATEU
27ª ALICIA SONFELIANU EMILIA
30ª CARMEN BRULL ROSES



100 m. remolque de maniquí con aletas de goma Cadete M
BRONCE IAN TELLO MARTÍNEZ
SERGIO GOMEZ GARCIA
DAVID REMUZGO COSMOS
13º DIEGO GOMEZ CHULIA
19º SERGIO HERNANDEZ RAMIREZ
22º JORGE SANZ GARRIDO


BRONCE 4×50 m. combinado Infantil F (Relevos)

NATALIA CABANILLAS RODRIGUEZ

LARA LLORET MATEI

LAURA REMUZGO COSMOS

CLAUDIA TELLO MARTINEZ


ORO 4×50 m. combinado Infantil M (Relevos)

ALVARO FERNANDEZ MORELLO

JOSE MORENO DE LA OSSA

ADRIAN MUÑOZ VICENTE

AITOR RENGEL ORTEGA


PLATA 4×50 m. combinado Cadete F (Relevos)

MARIANA VALERO MATEU

TANIA LUQUE GARCIA DE LA TORRE

PAU CISCAR BIEDMA

ALEJANDRA FERNANDEZ MORELLO


ORO 4×50 m. combinado Cadete M (Relevos)

DIEGO GOMEZ CHULIA

SERGIO GOMEZ GARCIA

IAN TELLO MARTÍNEZ

DAVID REMUZGO COSMOS


ORO 4×25 m. remolque de maniquí pequeño Infantil F (Relevos)

NATALIA CABANILLAS RODRIGUEZ

LAURA REMUZGO COSMOS

LARA LLORET MATEI

CARMEN BRULL ROSES


ORO 4×25 m. remolque de maniquí pequeño Infantil M (Relevos)

ALVARO FERNANDEZ MORELLO

JOSE MORENO DE LA OSSA

ADRIAN MUÑOZ VICENTE

AITOR RENGEL ORTEGA


PLATA 4×25 m. remolque de maniquí Cadete F (Relevos)

PAU CISCAR BIEDMA

ALEJANDRA FERNANDEZ MORELLO

TANIA LUQUE GARCIA DE LA TORRE

MARIANA VALERO MATEU


ORO 4×25 m. remolque de maniquí Cadete M (Relevos)

PAU SANCHEZ SIERRA

SERGIO GOMEZ GARCIA

DAVID REMUZGO COSMOS

IAN TELLO MARTÍNEZ



200 m. súper socorrista cadete Cadete F
PLATA PAU CISCAR BIEDMA
ALEJANDRA FERNANDEZ MORELLO
10ª TANIA LUQUE GARCIA DE LA TORRE
20ª MARIANA VALERO MATEU
23ª ALICIA SONFELIANU EMILIA
26ª BERTA BRULL ROSES



200 m. súper socorrista cadete Cadete M
PLATA IAN TELLO MARTÍNEZ
BRONCE SERGIO GOMEZ GARCIA
DAVID REMUZGO COSMOS
16º SERGIO HERNANDEZ RAMIREZ
18º JORGE SANZ GARRIDO
19º PAU SANCHEZ SIERRA



100 m. remolque de maniquí pequeño con aletas Infantil F
LAURA REMUZGO COSMOS
NATALIA CABANILLAS RODRIGUEZ
11ª LARA LLORET MATEI
15ª CLAUDIA TELLO MARTINEZ
25ª CARMEN BRULL ROSES
27ª MARINA CARRION RODRIGUEZ
32ª ZULEMA ALBERT FUENTES
33ª ALEJANDRA NUÑEZ SANZ



100 m. remolque de maniquí pequeño con aletas Infantil M
PLATA JOSE MORENO DE LA OSSA
ALVARO FERNANDEZ MORELLO
AITOR RENGEL ORTEGA
14º MARC ALBEROLA I ANDREU
15º HECTOR MURGUI ALCOY
23º GERARD SANCHEZ SIERRA



50 m. remolque de maniquí Cadete F
BRONCE PAU CISCAR BIEDMA
15ª TANIA LUQUE GARCIA DE LA TORRE
17ª MARIANA VALERO MATEU
24ª BERTA BRULL ROSES
30ª ALICIA SONFELIANU EMILIA



50 m. remolque de maniquí Cadete M
PLATA DAVID REMUZGO COSMOS
SERGIO GOMEZ GARCIA
10º DIEGO GOMEZ CHULIA
14º IAN TELLO MARTÍNEZ
18º PAU SANCHEZ SIERRA
25º SERGIO HERNANDEZ RAMIREZ
27º JORGE SANZ GARRIDO



50 m. remolque de maniquí pequeño Infantil F
PLATA LAURA REMUZGO COSMOS
BRONCE NATALIA CABANILLAS RODRIGUEZ
14ª LARA LLORET MATEI
19ª CARMEN BRULL ROSES
23ª CLAUDIA TELLO MARTINEZ
32ª MARINA CARRION RODRIGUEZ
34ª ZULEMA ALBERT FUENTES
35ª ALEJANDRA NUÑEZ SANZ



50 m. remolque de maniquí pequeño Infantil M
ORO ADRIAN MUÑOZ VICENTE
JOSE MORENO DE LA OSSA
AITOR RENGEL ORTEGA
ALVARO FERNANDEZ MORELLO
17º MARC ALBEROLA I ANDREU
23º HECTOR MURGUI ALCOY
29º GERARD SANCHEZ SIERRA


BRONCE 4×50 m. natación con aletas Cadete F (Relevos)

PAU CISCAR BIEDMA

ALEJANDRA FERNANDEZ MORELLO

TANIA LUQUE GARCIA DE LA TORRE

MARIANA VALERO MATEU


PLATA 4×50 m. natación con aletas Cadete M (Relevos)

DIEGO GOMEZ CHULIA

SERGIO GOMEZ GARCIA

DAVID REMUZGO COSMOS

IAN TELLO MARTÍNEZ


PLATA 4×50 m. natación con aletas Infantil F (Relevos)

NATALIA CABANILLAS RODRIGUEZ

LARA LLORET MATEI

LAURA REMUZGO COSMOS

CLAUDIA TELLO MARTINEZ


ORO 4×50 m. natación con aletas Infantil M (Relevos)

ALVARO FERNANDEZ MORELLO

JOSE MORENO DE LA OSSA

ADRIAN MUÑOZ VICENTE

AITOR RENGEL ORTEGA

Podeu descargar tots els resultats ací.

Agraïm a la Federación Valenciana de Salvament i Socorrisme el esforç realitzat en l´organització.