Cesn Silla ¨Tercers Autonòmics¨en la categoria de menors.

El dissabte dia 8 de juny, es va celebrar en la platja del Cabanyal, el Campionat Autonòmic de platja de Salvament i Socorrisme en la categoria de menors, en la que el nostre Club Cesn Silla va participar.

A pesar de les inclemències meteorològiques i d’haver de suspendre diverses proves, els nostres xics i xiques van lluitar per superar-se i arribar a podium, realitzant una gran competició quedant ¨Tercers Autonómics» i obtenint; sis ors, dos plates i quatre bronzes en les proves individuals. I un or, dos plates i un bronze en relleus.

Açi vos deixem el enllaç dels resultats de FSSCV

TERCERS AUTONÒMICS – CESN SILLA

BRONZE en RELLEU SPRINT CADETS FEMENÍ

  • PAU CISCAR BIEDMA
  • ALEJANDRA FERNANDEZ MORELLO
  • TANIA LUQUE GARCIA DE LA TORRE
  • ALICIA EMILIA SONFELIANU

ARGENT en RELLEU SPRINT INFANTIL FEMENÍ

  • NATALIA CABANILLAS RODRIGUEZ
  • CARMEN BRULL ROSES
  • LAURA REMUZGO COSMOS
  • ALEJANDRA NUÑEZ SANZ

OR en RELLEU SPRINT INFANTIL MASCULÍ

  • ALVARO FERNANDEZ MORELLO
  • JOSE MORENO DE LA OSSA
  • ADRIAN MUÑOZ VICENTE
  • MARC ALBEROLA I ANDREU

ARGENT en RELLEU SPRINT ALEVÍ FEMENÍ

  • CARME ALBEROLA I ANDREU
  • PAULA GALINDO GARCIA
  • ALBA HERNANDEZ RAMIREZ
  • SARA TORRES FERNANDEZ

NADAR SURF CADET FEMENÍ

  • BRONZE -ALEJANDRA FERNANDEZ MORELLO
  • 4ª – TANIA LUQUE GARCIA DE LA TORRE
  • 6ª – PAU CISCAR BIEDMA
  • 20ª – MARIANA VALERO MATEU
  • 25ª – ALICIA EMILIA SONFELIANU
  • 26ª – BERTA BRULL ROSES

NADAR SURF CADET MASCULÍ

  • OR – IAN TELLO MARTÍNEZ
  • ARGENT – DAVID REMUZGO COSMOS
  • BRONZE– SERGIO GÓMEZ GARCÍA
  • 8º – SERGIO HERNANDEZ RAMIREZ
  • 9º – PAU SANCHEZ SIERRA
  • 10º- DIEGO GÓMEZ CHULIÁ
  • 15º – JORGE SANZ GARRIDO

NADAR SURF INFANTIL FEMENÍ

  • OR – NATALIA CABANILLAS RODRIGUEZ
  • 11ª – CLAUDIA TELLO MARTÍNEZ
  • 16ª – ALEJANDRA NUÑEZ SANZ
  • 17ª – LARA LLORET MATEI
  • 18ª – CARMEN BRULL ROSES
  • 21ª – MARINA CARRIÓN RODRIGUEZ
  • 24ª – ZULEMA ALBERT FUENTES

NADAR SURF INFANTIL MASCULÍ

  • OR – JOSÉ MORENO DE LA OSSA
  • ARGENT – AITOR RENGEL ORTEGA
  • 4º – ADRIÁN MUÑOZ VICENTE
  • 7º – ÁLVARO FERNANDEZ MORELLO
  • 12º – MARC ALBEROLA I ANDREU
  • 16º – GERARD SANCHEZ SIERRA
  • 22º – HECTOR MURGUI ALCOY

SLALON DE COSTA ALEVÍ FEMENÍ

  • OR – ALBA FERNANDEZ RAMIREZ
  • 8ª – CARME ALBEROLA I ANDREU
  • 18ª – PAULA GALINDO GARCÍA
  • 25ª – NOA MARTÍNEZ ALMONACIL

BANDERES CADET FEMENÍ

  • OR – PAU CISCAR BIEDMA
  • 5ª – ALEJANDRA FERNANDEZ MORELLO
  • 8ª – BERTA BRULL ROSES
  • 16ª – TANIA LUQUE GARCÍA DE LA TORRE
  • 20ª – ALICIA EMILIA SONFELIANU
  • 28ª- MARIANA VALERO MATEU

BANDERES CADET MASCULÍ

  • BRONZE – SERGIO GÓMEZ GARCÍA
  • 5º – DIEGO GÓMEZ CHULIÁ
  • 8º – DAVID REMUZGO COSMOS
  • 16º – IAN TELLO MARTÍNEZ
  • 21º – PAU SANCHEZ SIERRA
  • 27º – SERGIO HERNANDEZ RAMIREZ
  • 29º – JORGE SANZ GARRIDO

BANDERES INFANTIL FEMENÍ

  • 9ª – LAURA REMUZGO COSMOS
  • 13ª – NATALIA CABANILLAS RODRIGUEZ
  • 16ª – CARMEN BRULL ROSES
  • 19ª – ZULEMA ALBERT FUENTES
  • 23ª – ALEJANDRA NUÑEZ SANZ
  • 25ª – CLAUDIA TELLO MARTÍNEZ
  • 28ª – MARINA CARRIÓN RODRIGUEZ
  • 31ª – LARA LLORET MATEI

BANDERES INFANTIL MASCULÍ

  • OR – ADRIÁN MUÑOZ VICENTE
  • BRONZE – MARC ALBEROLA I ANDREU
  • 4º – JOSÉ MORENO DE LA OSSA
  • 5º – AITOR RENGEL ORTEGA
  • 7º – HECTOR MURGUI ALCOY
  • 20º – ÁLVARO FERNANDEZ MORELLO
  • 24º – GERARD SÁNCHEZ SIERRA

BANDERES ALEVÍ FEMENÍ

  • 15ª – ALBA HERNÁNDEZ RAMIREZ
  • 18ª – PAULA GALINDO GARCÍA
  • 22ª – CARME ALBEROLA I ANDREU
  • 27ª – NOA MARTÍNEZ ALMONACIL
  • 28ª – SARA TORRES FERNÁNDEZ

Ens agradaria donar el nostre agraïment a la FSSCV per l’organització i el mim amb què han cuidat dels nostres peques, als col·laboradors i a la resta d’equips per fer possible este campionat.

¡Enhorabona a tots els participants!